Aktualności

W związku z przenoszeniem zawartości strony Leszczyńskiego Klubu Balonowego na inny serwer nie będzie ona na ten moment aktualizowana.

Strona powinna ruszyć na przełomie maja/czerwca 2019. Przepraszamy za utrudnienia.

 

We’re working on transferring our official event website to new platform. Please be aware that our page won’t be updated until beginning of June, 2019.

We apologize for any inconvenience. Thank you for your patience.

Szukamy wolontariuszy


„Jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu, w otoczeniu ludzi pełnych pasji. Zarażają miłością do balonów” napisała nam kiedyś jedna z osób biorąca udział w naszym wolontariacie. Ta sama wolontariuszka dziś potwierdziła udział w tegorocznej edycji Balonowego Pucharu Leszna ;) Parę lat temu decyzja o wolontariacie była dla nas eksperymentem. Dziś cieszymy się, że tyle osób z taką chęcią wraca do naszego świata, a ci najbardziej wytrwali zasilają szeregi ekip balonowych.
Balony to najpiękniejszy sport na świecie, łączący wielu niesamowitych, pełnych pasji ludzi z całego świata. Jeśli masz ochotę być częścią tej barwnej, balonowej przygody, poznać nasz sport od podszewki, czas najwyższy byś zgłosił się do nas. Niezbędny zestaw to budzik, gumiaki i dobry nastrój :) Szukamy ludzi miejscowych, chętnych do pracy w zespołach pomiarowych.
05-09. września, 27. Balonowy Puchar Leszna, mile widziana (aczkolwiek nie wymagana) znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Nie możemy zaoferować noclegu ani zapłaty, ale wikt, bankiet oraz gadżety balonowe gwarantowane :)

Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub przez maila: zosiaprawicka@wp.pl

 

 

 


 

 

 

 

 

Leszczyński Klub Balonowy - 2011        |       projekt i wykonanie strony IMAGO