Aktualności

W związku z przenoszeniem zawartości strony Leszczyńskiego Klubu Balonowego na inny serwer nie będzie ona na ten moment aktualizowana.

Strona powinna ruszyć na przełomie maja/czerwca 2019. Przepraszamy za utrudnienia.

 

We’re working on transferring our official event website to new platform. Please be aware that our page won’t be updated until beginning of June, 2019.

We apologize for any inconvenience. Thank you for your patience.

Balonowy Puchar Leszna - lipiec 2018


W lipcu braliśmy udział w dwóch imprezach organizowanych w ramach Balonowego Pucharu Polski. W obu zawodach Leszczyński Klub Balonowy reprezontowali Paweł Soból oraz Denis Dawidziuk.
Pierwsza z imprez, będąca jednocześnie Mistrzostwami Polski, odbyła się w Janowie k/ Olsztyna. Zawody organizowane w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej były po raz pierwszy od dwudziestu lat. W zawodach udział brało 27 pilotów, a zwycięzcami Mistrzostw Polski zostali Tomasz Filus, Mateusz Rękas oraz Arkadiusz Iwański.
Tydzień później pojawiliśmy się na drugiej z imprez, VI Aeropikniku Balonowy Puchar Polski organizowanym pod Czeską granicą, w Paczkowie. Tam, nasi zawodnicy wywalczyli  następujące miejsca: Paweł Soból zakończył na 8 lokacie, a Denis Dawidziuk na 4.

Udział w obu wyjazdach, umożliwiło nam wsparcie Miasta Leszno, za co ogromnie dziękujemy.

 

 

 


                                             (fot. Adam Szalczyński)

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Leszczyński Klub Balonowy - 2011        |       projekt i wykonanie strony IMAGO