lista startowa / list of pilots
Lista startowa
XXII Balonowy Puchar Leszna & Pre-Mistrzostwa Świata Kobiet
List of Pilots who entered the XXII Leszno Balloon Cup & the Pre-World Women Championship
19-22.09.2013r
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Miasto/Kraj
|
Nazwa balonu/ Znaki rej.
|
Zdj. balonu
|
1.
|
Rakauskaitė Daiva
|
Lithuania |
LY-LTU |
|
2.
|
Igaune Inga |
Latvia |
BALTIC MEDIA ALIENCE /YL-025 |
|
3.
|
Simonavičiūtė Agnė |
Lithuania |
GARIUNAI / LY-OCU |
|
4.
|
Komža Laurynas |
Lithuania |
OPA / LY-OPA |
|
5.
|
Becz Rita |
Hungary |
SMILEY / HA-608 |
|
6.
|
Mockaitis Gintautas |
Lithuania |
BITE / LY-OAX |
|
7.
|
Larikova Ekaterina |
Russia |
Радиозавод / RA-0694G |
|
8.
|
Oudenampsen Jan |
Netherlands |
|
|
9.
|
Filus Tomasz |
A. Krakowski / Poland |
LOT / SP-BDL |
|
10.
|
Marije Roozendaal |
Netherlands |
PH-VBV |
|
11.
|
Meller Zbigniew |
A. Poznański / Poland |
LECH / SP-BCI |
|
12.
|
Jagodzik Zbigniew |
A. Leszczyński / Poland |
NEXBAU / SP-BDR |
|
13.
|
Bauta Roman |
A. Leszczyński / Poland |
NEXBAU / SP-BER |
|
14.
|
Bauta Dawid |
A. Leszczyński / Poland |
"MISIEK" / SP-BIK |
|
15.
|
Kowalski Mirosław |
A. Leszczyński / Poland |
OPONY EXPRESS / SP-BDK |
|
16.
|
Dudkiewicz Daria |
A. Leszczyński / Poland |
NIFARES / SP-BEW |
|
17.
|
Petrenko Andrey |
Russia |
YAROSLAVL-1000 / RA-0453 |
|
18.
|
Barski Jacek |
A. Krakowski / Poland |
KUBICEK / SP-BDB |
|
19.
|
Choma Beata |
A. Poznański / Poland |
TYSKIE / SP-BEA |
|
20.
|
Bogdański Jacek |
A. Warszawski / Poland |
BM SONIC / SP-BDM |
|
21.
|
Filus Witold |
A. Krakowski / Poland |
SP-BVZ |
|
22.
|
Jaskólski Adam |
Centrum Szkoleniowe Wiedza / Poland |
RED BARON / SP-BDA |
|
23.
|
Kurowski Ryszard |
A. Warszawski / Poland |
AL-JASEERA / SP-BFK |
|
24.
|
Nowakowski Bartosz |
A. Włocławski / Poland |
ANWIL WŁOCŁAWEK / SP-BBP |
|
25.
|
Zarzycki Dariusz |
A. Łódzki / Poland |
KANION GOLD / SP-BIP |
|
26.
|
Kuchcinski Tomasz |
A. Warszawski / Poland |
SP-BAO |
|
27.
|
Helak Ewelina |
Klub Sportów Balonowych Wrocław |
CHAPPI / SP-BWZ |
|
28.
|
Radomski Piotr |
Klub Sportów Balonowych Wrocław |
BALCERZAK / SP-BDI |
|
29.
|
Leszczuk Damian |
Klub Sportów Balonowych Wrocław |
CEZAR / SP-BWY
|
|
30.
|
Borkowski Krzysztof |
A. Nowy Targ / Poland |
PCD SALAMI / SP-BFC |
|
31.
|
Biederman Joanna |
A. Grudziądzki / Poland |
M / SP-BWL |
|
32.
|
Lekan Waldemar |
A. Stalowowolski / Poland |
AGROMIX / SP-BCW |
|
33.
|
Dawidziuk Bazyli |
Klub Balonowy Białystok / Poland |
SBR BANK / SP-BDU |
|
34.
|
Iwański Arkadiusz |
A. Włocławski / Poland |
GASPOL / SP-BDG |
|
35.
|
Prawicki Bogdan |
Leszczyński Klub Balonowy / Poland |
MRÓZ / SP-BWP |
|
36.
|
Prawicka-Linke Ewa |
Leszczyński Klub Balonowy / Poland |
MRÓZ / SP-BCM |
|
37.
|
Soból Paweł |
Leszczyński Klub Balonowy / Poland |
AKWAWIT / SP-BVS |
|
38.
|
|
|
|
|
39.
|
|
|
|
|
40.
|
|
|
|
|
41.
|
|
|
|
|
42.
|
|
|
|
|
43.
|
|
|
|
|
44.
|
|
|
|
|
45.
|
|
|
|
|
46.
|
|
|
|
|
47.
|
|
|
|
|
48.
|
|
|
|
|
49.
|
|
|
|
|
50.
|
|
|
|
|